Mistä tietää härkämiehen tunteet,kun ei puhu eikä pussaa,mutta silti roikkuu mukana?
Kyselee skorppari nainen.
härkämies
8
2718
Vastaukset
- skorpparinainen kanssa=)
Ja ah niin rakastettavia! Ole luonnollinen oma itsesi, etene hitaasti ja rauhallisesti jos oikeasti olet miehestä kiinnostunut.
- minun...
...härkämieheni...osoittaa, että rakastaa. :)
- härkämiehen kanssa
Yllätysten mies. Todella. Ja romanttinen ja näkee todella vaivaa naisen eteen. Mulla on aikaisemmin ollut pitkät suhteet pariin neitsytmieheen ja skroppariin, mutta kukaan ei ole ollut tällainen kuin härkä. Miehekäs, huomaavainen, tyylikäs, hyvä rakasta ja elämän nautiskelija muutenkin. Ja: arvostaa todella naisellista ulkonäköä ja olemusta. Olen aurinko-oinasN, nousumerkki neitsyessä ja kuu jouskarissa, joka varmaan just vetoaa tähän härkään.
- rexa
Moikka Moi ! Härkä mies tässä kirjoittelee sinulle. Sun miehestä en tiedä mutta mä ainakin pussaan. Osaan myös puhua. Jos härkä mies on rakastunu silloin se roikkuu mukana. Kun härkä mies on kyllästyny suhteeseen, silloin siitä tulee vähä puhuvainen. Ja hetken päästä loppuu se suhde. Oletko tyypillinen skorppiooni nainen ?? Pisteliäs sanalla sivaltaja ?? Jos et hyvä niin sillä sitä härkämies ei kauaa kuuntele. Kaikkea hyvää teille toivottaa Reino !
- HärkäTÄR
Kiitos Reino kirjoituksestasi. Minä olen itse härkä ja minun miesystäväni on myös härkä.Kyllä minun täytyy sanoa, että hän on ensimmäinen mies jota minä kunnioitan!!!ja ihailen!! Teki hän mitä vaan (vaikka joskus ei pidä sanaansakaan) niin minä häntä palvon.Härkähän ei halua että hänessä roikutaan (en minäkään) ja olen antanut vapautta hänen mennä ja tulla, luotan kun hän sanoo ettei ole muita ja se siitä.Härkä mies on sellainen, että nainen loistaa hänen rinnallaan ja saa tuntea että on nainen.
- noinkin paljon
HärkäTÄR kirjoitti:
Kiitos Reino kirjoituksestasi. Minä olen itse härkä ja minun miesystäväni on myös härkä.Kyllä minun täytyy sanoa, että hän on ensimmäinen mies jota minä kunnioitan!!!ja ihailen!! Teki hän mitä vaan (vaikka joskus ei pidä sanaansakaan) niin minä häntä palvon.Härkähän ei halua että hänessä roikutaan (en minäkään) ja olen antanut vapautta hänen mennä ja tulla, luotan kun hän sanoo ettei ole muita ja se siitä.Härkä mies on sellainen, että nainen loistaa hänen rinnallaan ja saa tuntea että on nainen.
niin kerroppa miksi naimisissa oleva härkämies pitää toista naista jos rakastaa omaansa ja hellii, sitä minä en ymmärrä.
- HärkäTÄR
noinkin paljon kirjoitti:
niin kerroppa miksi naimisissa oleva härkämies pitää toista naista jos rakastaa omaansa ja hellii, sitä minä en ymmärrä.
Tutkimattomat ovat herran tiet !! Härkä vain on just sellainen,, sori
- skorpioni nainen
Jos härkä mies on kiinnostunu niin roikkuu mukana, samanlailla alkoi minun ja härkä miehen juttu. Ei kannata heti lähteä mukaan,multa pyysi numerot ja kaikki. Tekstaili hirveesti. Känni päissä si tein suuren virheen mutta siitä koko juttu sit alko,kiinnostusta ei vielä hirveesti ollu mutta kasvoi koko ajan härän lempeyteen ja läheisyyden tarpeen takia mitä itsekin kaipasin. Ehkä liian helppo olin ja juttu loppuikin siihen kun sain kuulla hänen olleen toisen naisen luona je lopun nyt tietääkin ettei kirjottaa tarvi. Liikaa ei kannata roikkua (olin kuulemma liian takertuvainen ja hänestä tuntui että olisin määräilly vaikka mitään en ikinä sanonu) vaikka härkä tekee sitä hiukan itsekin. Ikävä jäi kaikesta huolimatta ja kaiken jälkeen nukuttiin vielä pari yötä ihan kavereina ja yritti takas saada mutta leijona nainen sen sit vei,härällä riittää vissii enemmä haastetta. Osasi todella hyvin puhua asioista mikä on miehiltä usein vaikeeta. Toivottavasti teillä onnistuu:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as863450Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna253063- 512952
- 592813
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.582618Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)492608On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle542379Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802251- 692118
- 452112