Virolainen ei voittoon!!!!

Nyt Suomalaiset äänestämään!!
6208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

minä äänestänkin Kadia.

Äänestä
  • Sä oletkin pelkkä pelle?

    Äänestä

Nyt se tehdään. Näytetään, että suomalainen on parempi kuin virolainen. me ei anneta virolaisen juopon voittaa. Se muistetaan.

Äänestä
  • Sinulle olemassa nimityskin. Se on rasisti.

    Kadin persoonasta voi olla montaa mieltä mutta hänen synnyinmaansa ei saa olla mikään este voitolle. Viron kansalaisuus ei tee hänestä sen huonompaa kisailijaa kuin muutkaan. Siksi toisekseen hän on asunut Suomessa jo 10 vuotta. Ajattelisitte joskus, jos osaatte.

    Äänestä

  • henkilöä, joka on Kadi.

    Äänestä

  • enkä virolaista, vaan kirjoitti:

    henkilöä, joka on Kadi.

    kansallislaulu eri sanoin, on nyt ja aina suomalainen!
    Kiitos Kadi kun annoit meille tosi mukavia hetkiä BB;ssa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Suomi Suomena- kirjoitti:

Nyt Suomalaiset äänestämään!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu