Niko on ihana

koska vain toinen heistä voi voittaa, ja Sauli on ollut talossa alusta saakka.

Sympatiat Nikolle, äänet Saulille, jotta Kadi ei voita. Pakko laskelmoida :-(
6196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

harmi vaan Nikon puolesta.

Äänestä
  • niin veikkaan että hän soisi voiton mieluummin saulille kuin kadille

    Äänestä

  • jos nikolta kysyttäisiin kirjoitti:

    niin veikkaan että hän soisi voiton mieluummin saulille kuin kadille

    Kadille. Näin se on nyt äänestettävä. Sauli kirii jo kovasti.

    Äänestä

ja fanisivusto Nikolle

Äänestä

aivan samoin, kuin sä. Kadi ei saa voittaa!!

Äänestä

Antakaa ne äänet Nikolle niin se voittaa, se on johtanut äänestystä koko viikon. Mitä ihme porukkaa tääl on???????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta annan ääneni Saulille kirjoitti:

koska vain toinen heistä voi voittaa, ja Sauli on ollut talossa alusta saakka.

Sympatiat Nikolle, äänet Saulille, jotta Kadi ei voita. Pakko laskelmoida :-(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu