Puhelin kouraan nyt!
ja saulille ääniä nyt!
ja perustelut,sauli voisi rahallaan ostaa kummilapsileeen jotain kivaa ( kopioitu ) ja muutakin,sauli ansaitsee voiton. ollut alusta asti ja kestänyt kun sisko puoli on saanut vauvan!!
SAULI NUMEROON 17106
ÄÄNESTITKÖ?
ja saulille ääniä nyt!
ja perustelut,sauli voisi rahallaan ostaa kummilapsileeen jotain kivaa ( kopioitu ) ja muutakin,sauli ansaitsee voiton. ollut alusta asti ja kestänyt kun sisko puoli on saanut vauvan!!
SAULI NUMEROON 17106
ÄÄNESTITKÖ?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei, Sauli ja Niko Fanit, ei varmaan niin paljon väliä kumpi voittaa, mutta Saulilla on paremmat mahdollisuudet, kun on ollut alusta asti. Kyllä olis enemmän pettymys Niko-faneillekin jos Kadi voittais. Keskitetään äänet Saulille! Ulkomaalainen ei ikinä saa voittaa Suomen tv:ssä. Kohta ne on kaikki siellä ulkomaalaisia kilpailemassa tosi-tv:ssä.
Kun Niko silloin kerran oli häätöäänestyksessä, oli hän lähetyksen alussa tippumassa. Suoran lähetyksen aikana hänen kannatuksensa nousi huimalla vauhdilla, samaan prosenttilukuun Kadin kanssa. Näin ollen uskon ja toivon Nikon voittavan. Hyvä on Saulikin, mutta Niko on parempi.
En ymmärrä mikä tommosessa naisessa kiinnostaa.Aina miettii ensimmäisenä miltä näyttää,miten laittaa hiukset,mitä vaatteita.
Kyllä se ihan kiva jkaikille on ,mutta minua ei kertakaikkiaan kiinnosta tuollainen mies.Muistuttaa liikaa tyttöjä.
Joten en äänestä.
äänestän Kadia.En tiedä mikä siinä ihmisessä vetää.Monta naurua olen saanut kun olen Kadia kuunnellut.Piristystä tähän arjen harmauteen.Mitä väliä onko virolainen,kokonaisuus ratkaisee.
Joten Kdi saa ääneni.