Hetero voittoon Suomen kansa!!

Ei mitään homoja ja hoppareita, vaan reilu ja reipas heteronainen.
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riittaa, joka on ainoa hetero talossa. Myös Niko on väittäny levansa hetero mutta teot puhuvat muuta. MUTTA MUTTA!!! Sauli on ehdottomasti ihanin ihminen: lämmin ja rakastettava. Saulille siis ääniä!

Äänestä

Tämä heterokansalainen äänestää Saulia voittoon! revi siitä keskustan mies...heh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskustan mies kirjoitti:

Ei mitään homoja ja hoppareita, vaan reilu ja reipas heteronainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu