Eli autoparkissa Kanea vastaan. Voiko tätä matsia yleensäkään voittaa? Jos voi niin miten? Sen tiedän että tyrmäämällä mutta pitääkö Kanen pää jättää sen limusiinin oven väliin. Miten sen ovi edes avataan?
Vastaukset 2
- Striper.
1. Irish Whippaa Kane päin limusiinin ovea, hän jää sitä vasten polvilleen
2. Paina heittoa ja jotain nuolta johonkin suuntaan, niin Kane pää jää oven väliin. Niin helppoa. o____O - Badass
Varastoi 2 finisheriä, sitten whippaa Kane ruumisauton eteen. Sitten painat finisher-näppäintä ja ukkelisi asettaa Kanen ruumisautoon ja voitat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 116719
- 77673
- 48648
- 46573
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39556- 60542
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71516Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44507- 26471
- 52444