ETTÄ TÄTÄ KESKUSTELUPALSTAA EI VALVO EIKÄ VAHDI YHTÄÄN KUKAAN!!!!!!
KAIKKI ASIATTOMUUDET SAA TÄÄLLÄ OLLA VIIKKOJA!
TÄLLÄ PALSTALLA EI OLE SERIFFIÄ, EIKÄ KETÄÄN SIIHEN HOMMAAN HUOLITA! MIKSI?
PITÄIS VARMAAN TUTKITUTTAA JOLLAKIN VIRANOMAISELLA ONKO TÄMÄ ENÄÄ LAILLINENKAAN OLLENKAAN!
POISTAKAA NUO ASIATTOMAT VIESTIKETJUT VÄLITTÖMÄSTI!
KAIKKI ASIATTOMUUDET SAA TÄÄLLÄ OLLA VIIKKOJA!
TÄLLÄ PALSTALLA EI OLE SERIFFIÄ, EIKÄ KETÄÄN SIIHEN HOMMAAN HUOLITA! MIKSI?
PITÄIS VARMAAN TUTKITUTTAA JOLLAKIN VIRANOMAISELLA ONKO TÄMÄ ENÄÄ LAILLINENKAAN OLLENKAAN!
POISTAKAA NUO ASIATTOMAT VIESTIKETJUT VÄLITTÖMÄSTI!
Vastaukset 10
Vanhimmat
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mut tässähän tuon näkee kuinka kiinnostaa muitten asiat...274 vastausta.
yhtä bigbrotherii ilman kuvaa tuo touhu.
Tällä palstalla. Täysin vastuuntunnoton. Pitäis kaiketi teilaa joku että herättäis. Olis kiva kun joku ehtis Tehdä tutkintapyynnön poliiseille ylläpidon toimista.
Ottaa kantaa asiaan.
Voisi oikestaan kysyä, mitä tälläisen valvomattoman herjasivuston kanssa pitäisi tehdä, kun ylläpito ei tunnu saavan mitään aikaiseksi, että tänne saadaan muitakin kuin nukkuvia "serihvejä"...
Siis tuo seriffi kertoo jo aika paljon...
Yleensä tälläisissä on moderaattorit, jotka valvoo, mutta täällä näyttää olevan villin lännen meininki ja Texas Rangerit Tex Willer ja Clark Kitt, jotka istuu kyykkykakilla auringolaskun takana ;D
Sheriffit ihan oikealla asenteella..
olisi poliiseilla parempaa tekemistä nimittäin takavarikoida noiden kahden koneet. Sieltä lähtee rumia rumia kuvia yksityistalouksiin.
päättäjästä tuollanen viestijono ni johan lähti.tai sitte jonkun niitten alasimesta.saat jo tuomionkin.kaduntallaaja on kaduntallaaja.tosin jutut ei eroa yhtään toisistaan.pesästä tapellaan tai sen puutteesta.
eiks je
On tulossa uusi oikea valvottu portaali. Ei Suoli24 omistama vaan aivan uusi tulokas jota lähdetään viemään ammattimaisesti eteenpäin.
Se on jo toiminnassa, mutta tekniikkaa vielä hiotaan ja palvelimia viritellään nopeammaksi :)
Täällä saa viestiketjuille sheriffin paikalle mainitsemalla sanan "suomi24", koska jos jossain yrittää mainita tämän palstan huonoja puolia nimellä, niin ne häviävät huomattavan nopeasti ;)
Todella idiootti ei voi muuta enää todeta fuckin palikka....