W210 Perä kolahtaa

Mikä mahtaa olla vikana kun töyssyssä tuntuu ettei ole iskareita lainkaan.Kyseessä farkkuväyrynen-02?
32026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hai...mene polville auton taka. kts sinne, sano Pasiille että se painelee koslaa, vaikka painelee Manne kaverina...Phyi!

Äänestä
  • Hei Pelle!
    Voitko olla ystävällisesti vastaamatta asialliseen kysymykseen jos sulla ei ole hajuakaan koko asiasta!

    Äänestä

Itsellä kolahteli töyssyissä pahasti, oli menny semmonen "linnunluu" vasemmalta takaa... 12e tarvikkeena ja kahdella pultilla kiinni. Se on se, joka menee pystyssä tukivarrelta kallistuksenvakaajalle. On helppo itse vaihtaa, pyörä vaan irti ja se on heti käsillä. Sen tuntee, jos sitä reilusti heiluttelee paikallaan, vähän on välystä, mutta ääntää ajossa enemmäm kyllä. Itsellä W124 farkku, mutta W210 sama osa. Tämä auttoi mulla, mutta voihan se olla jotain muutakin. tule kysymään tarkemmin mese.fi/forum siellä joku tietää neuvoa tarkemmin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aavikkomanne kirjoitti:

Mikä mahtaa olla vikana kun töyssyssä tuntuu ettei ole iskareita lainkaan.Kyseessä farkkuväyrynen-02?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu