Mitä kivaa voisi ostaa 1½ v tytölle lahjaksi? Minkälaisia kirjoja tuon ikäselle? Mitä dvd elokuvia (muuta kun teletappeja), leluja (ei pehmoja), palapelejä? Muuta?
Monet lelut on ihan vauvoille tai sitten yli 3 v.
Monet lelut on ihan vauvoille tai sitten yli 3 v.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hei, meillä ainakin poika on tykännyt Utelias Vili -sarjasta jo pitkään ja on nyt 2v4kk. Se on aika kiva sarja, ei liian jännää. Siinä yksi dvd-vinkki. Tietty kirjat on kivoja, niitähän löytyy kivoja, joista voi kurkistella jonkin luukun taakse, ne on olleet tosi kauan suosiossa meillä!
meidän pari vuotias tyttö on aivan ihastunut sellaisiin lasten astioihin. Meillä on pieni tee kannu, pari kuppia ja lautasta, tyttö myös on kovasti halunnut leipoa koko ajan sekä kavereita haluaisi kutsua teekutsuille eli hauskaa on riitänyt lahjan jälkeenkin.