Tuulimunasta..

Osaako joku kertoa onko tuulimuna peritytyvää suvussa? Äidilläni on ollut joskus minun saamisen jälkeeni tuulimuna. Nyt olen itse rv5 1. Ja ultraa odotellessa kun ei ole oikein ollut muita raskausoireita kun menkkamaista mahakipua.
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole periytyvä, toki jokaisella naisella on mahdollista kehittyä sellainen. Toivotaan että masussasi asustaa ihka oikea vauva! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Osaako joku kertoa onko tuulimuna peritytyvää suvussa? Äidilläni on ollut joskus minun saamisen jälkeeni tuulimuna. Nyt olen itse rv5 1. Ja ultraa odotellessa kun ei ole oikein ollut muita raskausoireita kun menkkamaista mahakipua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu