vihdoin se paska puretaan

hahahahah haistakaa paska kaikki ketkä valittaa sen paskan purkamisesta.
4915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olipa älykäs viesti sinulta. Ei ole koulut menneet hukkaan.

Äänestä
  • Olipa älykäs viesti sinulta. Ei ole koulut menneet hukkaan.

    Äänestä

  • Hiihaa.. kirjoitti:

    Olipa älykäs viesti sinulta. Ei ole koulut menneet hukkaan.

    Asian ydin on tärkein, sillä johan sitä kikkailua sen rotiskon kanssa kestikin.

    Äänestä

  • gefa kirjoitti:

    Asian ydin on tärkein, sillä johan sitä kikkailua sen rotiskon kanssa kestikin.

    Varsinainen arkkitehtooninen mestarityö. Heh. Laatikko ikkunoilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskustasta kirjoitti:

hahahahah haistakaa paska kaikki ketkä valittaa sen paskan purkamisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu