sitä vaan että onko tommoset niin sanotut "hackit" laillisia tai tuleeko niistä viiruksia?
lue tämä pliis!!!!!!!
joku mursu
5364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hack tarkoittaa viritystä tai parannusta.
päättele siitä.
Eivät ne laittomia ole..
Mutta bannit niillä saat mistä tahansa pelistä (kiinnijäänti on vain ajan kysymys) siis jos netissä pelaillessa niitä ajattelit käyttää..
ei noista "hackeista" tule viruksia mutta missä pelissä tahansa ne ovat KIELLETTYJÄ ja niistä voi saada elinikäisen bannin... että mieti siitä kannattaako mennä kokeilemaan
Riippuu pitkälle siitä mistä paketin lataa. 100% varmuutta ei voi sanoa koskaan mistään paketista joten virustorjunta kantsii olla aina ajan tasalla.
Itseasiassa, aika usean hackin mukana tulee aina virus, mutta jos on hyvä virusturva, ni ei sillä oo mitään väliä. noin 80% hackeista mitä oon ladannu eri peleihin, on tullu jonkinnäkönen virus mukana. (Ja mulla ei sit oo mitään F-Securee, joka itkee joka tiedostosta. :D)