JARKKO HÄVISI KOMEESTI

56 vuotias Rilli vei Jarkkoa kun pässiä narusta ja "viisaista viisain" lähti talosta niin että hippulat vinku !!!!!!
5693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jonkun kaljakisan avulla "lipun" jolla pääsee BB-finaaliin! Uskokaa jo perkele ne "äänestyssotkut" kun Jarkon plussat "ei mennyt läpi" jne.

Vittu me vihataan sitä akkaa olisi voittanut vittu vaikka lätkän maailmanmestaruuden, perkele! Koko kansan idolihan se lössöposki todella luulee olevansa!

Vittu sillä ei tule olemaan helppoa, jos sillä kurtulla edes jonkinlaista omatuntoa on!

Äänestä
  • ..tuon ikäisellä naisella.

    Äänestä

JO toinen lähes samanlainen aloitus sinulla.( 4 riviä alaspäin.) Juu, Jarkko tippui, vaan niin se tippui aito, luonnonlapsi Kadikin, buuaahhhhhh.

Äänestä

Kyllä Punkki PK:ssa toitotti kolme viikkoa että Rilli on väärässä ohjelmassa, kuinkas kävikään, tais olla Punkki väärässä ohjelmassa, repikää siitä juntterot,lol

Äänestä
  • toisten selän takana haukkuminen ja mustamaalaaminen (opetus) ohjelmat pitäis olla erikseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


56 VUOTIAALLE kirjoitti:

56 vuotias Rilli vei Jarkkoa kun pässiä narusta ja "viisaista viisain" lähti talosta niin että hippulat vinku !!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu