Jonkun Him palstan foorumin oon jo löytänyt, mutta keskustelu on aika hiljaista, onko jotain paikka missä olisi enmmänkin löpinää?
Tämä on hiukan tämmöinen inttämispaikka, anteeks vaan suomi24, vaikka hyvää mututietoa muista aiheista on toki löytynyt.
Missä enemmän HIM keskustelua?
4
491
Vastaukset
- amoureuse_
Olettaisin että tuo foorumi, mistä puhut ei ole HIMa ^^ tässäpä osoite, sieltä löytyypi aktiivista porukkaa.
http://www.himfinland.net/forum/index.php - him
very jees toi himin keskustelusaitti! paljon ajankohtaista asiaa bändistä :)
- HIM2
Aika köyhältä tuo palsta minusta vaikutti! Vai onko koneeni päivityksessä jotain ongelmaa tai itsessäni? Onneksi tässä tapuksessa sentään iltapäivälehdet pitää jonkin verran ajantasalla.
- myrskykatti
HIM2 kirjoitti:
Aika köyhältä tuo palsta minusta vaikutti! Vai onko koneeni päivityksessä jotain ongelmaa tai itsessäni? Onneksi tässä tapuksessa sentään iltapäivälehdet pitää jonkin verran ajantasalla.
Sinne pitää rekkautua jotta näkisi kaikki aiheet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi7910311Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j1016285Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Tutkielma Marinin hallituksen epäonnistumisista rankkaa luettavaa
Marinin hallituksen epäonnistumiset voi tiivistää negatiivisessa sävyssä seuraavasti: Hallitus teki useita vakavia virh945817Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455384Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605153Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088