Ei taija

olla tarvetta lähipäivinä panna luistovoiteita autonrenkaisiin....hihi!!11!
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kammarikumit?

Äänestä

auton alle vesisukset jos vaan joku kiltti maanviljelijä vetäs sitten traktorilla.Pitää pikku hiljaa siirtyä jo noihin kesälajeihin.

Äänestä
  • tuota itekkii jo kirjottaa,tuo on jo ihka oikiaa huumoria...hihi!!11!

    Äänestä

pikitiellä luista mihinkään.

Äänestä
  • suurinosa kolareista,tieltäsuistumisista,ym. tapahtuu nimenomaan päällystetyillä teillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


e tykkä kirjoitti:

olla tarvetta lähipäivinä panna luistovoiteita autonrenkaisiin....hihi!!11!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu