Oot ajatuksissani..uskon, toivon ja rakastan..jaksan kyllä odottaa, jos jonain päivänä sinut taas näen, tai haluat ottaa yhteyttä minuun :) kun siltä tuntuu, ei mitään kiirettä :) Mutta, toivon tietysti, että mahdollisimman pian..:) -K
Sinulle J :)
minähän se..
113291
0Äänestä
Vastaukset 11
Vanhimmat
Niin... salaperäisyys ärsyttää joskus. Missäpäin tämä J:si mahtaa asustaa ? Itsekin olen J
Minäkin olen J, joten voitko vähän paikkakuntaa tarkentaa. Jos olen oikea J, olen ilmoittanut ettei enää mitään yhteyksiä, olethan/olenhan varattu.
sovittiin???
oon myös J ja ihastunut kovin erääseen K alkuiseen tummaan tyttöön
päähäs, senkin vedättäjä.
teen,jesh;)
mutta annan anteeksi
Tuota, milloin juteltiin viimeksi? Olisi vain yksi K tuolla jossain...
Jos kerran uskot, toivot ja rakastat.. miksi et näyttäisi ja osoittaisi tuota rakkauttasi ottamalla vuorostasi yhteyttä ;)
Voi hyvin pikkuinen :)
yhteyttä häneen..eikä se oikein johtanut mihinkään..niin en tiedä mitä ajatella..:(
Ja kaikenlaista on ollut matkalla..sydänkin tässä jo välillä särkyi, mutta sirpaleet on kasattu taas.. :)-K
ja ottanut yhteyttä monta kertaa, vaikkei se aina olekaan mihinkään johtanut, jotenkin vain tuntuu, etten voi päästää tätä ihmistä menemään, hänessä vain on jotain..ehkä pelkään nyt ottaa yhteyttä, koska jos taaskaan en vastauksia saisi, pelkään menettäväni ne viimeisetkin toivon rippeet..niin, aika säälittävää:)