MITENKÄ

nettiriippuvaisilla haapavetisillä kului aika kun suomi24 oli poikki? Kuluiko tupakkia toppakaupalla vai istuitteko ABC:llä. Uskon että vieroitusoireet olivat kamalat.
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Testasin peräti ÄÖ:ni Tieteen kuvalehden palstoilla.Olikin iloinen yllätys,kun sain tietää olevani älykkäämpi kuin oletin.Jotain positiivista pitkään aikaan.

Äänestä

muutakin tekemistä.

Äänestä
  • Tein emännän kans syntijä tarkottaa sitä
    että käytimmä kontoomija

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teillä kirjoitti:

nettiriippuvaisilla haapavetisillä kului aika kun suomi24 oli poikki? Kuluiko tupakkia toppakaupalla vai istuitteko ABC:llä. Uskon että vieroitusoireet olivat kamalat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu