volvo V70 -00

Missä vikaa kun ETS-merkkivalo palaa paneelissa,kone ei ota kierroksia ja tyhjäkäynnillä kierrokset heijaa edestakaisin.virrankatkaisun jälkeen pelaa taas vähän aikaa hienosti.onko kallis operaatio viedä merkkihuoltoon
31323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Epäilit aivan oikein,kaasuläppäkotelohan se oli.asennuksen kanssa 780 euroo.ei kuulemma auttanu putsaaminen oli sen verran naarmuuntunu vaikka ei mun silmä hirveesti naarmuja löytäny

    Äänestä

Ollut useissa "tyhjäkäynti moottorin" jumia. Eli "luisti" joka imusarjassa lähellä konetta pitäisi putsata, ja voidella. Siinä paikoillaankin, suihkeainetta, pyyhkimistä rätillä, useampaan kertaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jamo kirjoitti:

Missä vikaa kun ETS-merkkivalo palaa paneelissa,kone ei ota kierroksia ja tyhjäkäynnillä kierrokset heijaa edestakaisin.virrankatkaisun jälkeen pelaa taas vähän aikaa hienosti.onko kallis operaatio viedä merkkihuoltoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu