Patongin massaget

Olipas hierojista tarjontaa yli tarpeen jopa. Tytöt olivat keskittäneet tarmonsa perhekalleuksien käsittelyyn, koska se kasvatti tilipussia mukavasti.Mikäs siinä, toiset myyvät päätään, toiset alapäätään ja kun myy molempia, tienaa parhaiten.
21153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

samaa mieltä hiero nymoksen kanssa.

Perhekalleuksista huolta pitäminen on sijoittamista tulevaisuuteen.
Yllekirjoittaneelakin on 5 jälkeläistä eikä ole sanottu että ne siihen jäisivät.

Olen katsellut kuinka kauniita ovatkaan falangin ja thain jälkikasvut.

Ja tienisteista; kyllä kai hiero nymoskin koettaa myydä nahkansa vähän kalliimmalla kuin siitä oltaisiin valmiita maksamaan.

Eräänlainen prostituoitu olet sinäkin. Myyt itseäsi.

Pysähdy ajattelemaan.
Opi suvaitsevuutta.
Kyllä se siitä lähtee; kaiken kattava ymmärrys...

Äänestä
  • Mielestäni thaitytöt ovat vallan penteleen hyviä rakastelemaan. Pitää vaan muistaa, että rakkaden määrä on sama kuin saatu rahasumma eikä perse nouse penkistä ilman rahaa. Toki summat ovat naurettavan pieniä... sama euromäärä palaa, jos kotimaassa tarjoat baarissa naiselle muutaman paukun eikä se velvoita vielä mihinkään. Että se siitä maksullisuudesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiero nymos kirjoitti:

Olipas hierojista tarjontaa yli tarpeen jopa. Tytöt olivat keskittäneet tarmonsa perhekalleuksien käsittelyyn, koska se kasvatti tilipussia mukavasti.Mikäs siinä, toiset myyvät päätään, toiset alapäätään ja kun myy molempia, tienaa parhaiten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu