Olipas hierojista tarjontaa yli tarpeen jopa. Tytöt olivat keskittäneet tarmonsa perhekalleuksien käsittelyyn, koska se kasvatti tilipussia mukavasti.Mikäs siinä, toiset myyvät päätään, toiset alapäätään ja kun myy molempia, tienaa parhaiten.
Patongin massaget
Hiero nymos
21153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
samaa mieltä hiero nymoksen kanssa.
Perhekalleuksista huolta pitäminen on sijoittamista tulevaisuuteen.
Yllekirjoittaneelakin on 5 jälkeläistä eikä ole sanottu että ne siihen jäisivät.
Olen katsellut kuinka kauniita ovatkaan falangin ja thain jälkikasvut.
Ja tienisteista; kyllä kai hiero nymoskin koettaa myydä nahkansa vähän kalliimmalla kuin siitä oltaisiin valmiita maksamaan.
Eräänlainen prostituoitu olet sinäkin. Myyt itseäsi.
Pysähdy ajattelemaan.
Opi suvaitsevuutta.
Kyllä se siitä lähtee; kaiken kattava ymmärrys...
Mielestäni thaitytöt ovat vallan penteleen hyviä rakastelemaan. Pitää vaan muistaa, että rakkaden määrä on sama kuin saatu rahasumma eikä perse nouse penkistä ilman rahaa. Toki summat ovat naurettavan pieniä... sama euromäärä palaa, jos kotimaassa tarjoat baarissa naiselle muutaman paukun eikä se velvoita vielä mihinkään. Että se siitä maksullisuudesta.