kysymyksiä miehille

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen josta haaveilette??
2. Kenestä haaveilet?
3. Ikäsi?
4. Seurusteletko?

Minä olen 20 v nainen,enkä haaveile kenestäkään, kun minulla on jo poikakaveri. Poikakaverini haaveilee Janina Frostellista :(, mikä ÄRSYTTÄÄ minua
91388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

1. Ei ketään.
2. Tytöstä, joka on minuun tehnyt lähtemättömän vaikutuksen
3.Hieman vajaat 17 vuotta
4. En vielä

Äänestä

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen
josta haaveilette??

--Ei ole

2. Kenestä haaveilet?

--Semmosesta mukavasta, huumorintajuisesta ja pikkusen nätistä tytöstä.

3. Ikäsi?

--22v

4. Seurusteletko

--En todellakaan

Äänestä

1. ei oikeestaan.
2. empä tiedä.
3. 18.
4. en ku ei ole kerenny

Äänestä
  • En muista kysymysten järjestystä mutta oon 18v nainen ja jos se Dharman ja Gregin Greg tulis tuolta niin raiskaisin sen varmaa :)

    Sitomisleikkejä Gregin kanssa.. Uijui.

    Ihailen vaan ulkonäköä. Ei vois vähempää kiinnostaa sen horoskooppi tai ikä tai mikää muukaa. Ei kyllä julisteitakaan oo. Sekoisin :)

    Äänestä

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen josta haaveilette??
- Ei ole.

2. Kenestä haaveilet?
- Eräästä entisen kouluni tytöstä.

3. Ikäsi?
- 18.

4. Seurusteletko?
- En.

Äänestä

...

Äänestä

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen josta haaveilette?? ei yleensä, mutta......
2. Kenestä haaveilet? .....se ykkösen aamu uutisten lukija on söpö, se vaalea Katri joku:)
3. Ikäsi? 18
4. Seurusteletko? en, siksi haaveilen, muuten haaveilisin omasta kullasta:)

Äänestä

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen josta haaveilette?? Toivottavasti kellään haaveilu ei mene liian pitkälle...

2. Kenestä haaveilet? Jaana Pelkonen on *namu*

3. Ikäsi? 18

4. Seurusteletko? En

Äänestä

Ellen on aika kissa. Tuntuu olevan vielä aika luonnollisen oloinen, ettei mikään diiva-diiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen82 kirjoitti:

1.onko teillä kaikilla joku ihannejulkkis-nainen josta haaveilette??
2. Kenestä haaveilet?
3. Ikäsi?
4. Seurusteletko?

Minä olen 20 v nainen,enkä haaveile kenestäkään, kun minulla on jo poikakaveri. Poikakaverini haaveilee Janina Frostellista :(, mikä ÄRSYTTÄÄ minua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu