Nyt tarttis jo

Elinkumppanin. Sellaisen joka olisi ihan oikeasti valmis sitoutumaan loppuelämäkseen. Sellaisen jolle on ihan sama kuinkapaljon massia tai lihasta löytyy kunhan ihminen sisinmässään on rakkauden arvoinen. Onko tälläisiä vapaita 20-30 vuotiaita naisia enään olemassakaan?
0236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Tupu1772 kirjoitti:

Elinkumppanin. Sellaisen joka olisi ihan oikeasti valmis sitoutumaan loppuelämäkseen. Sellaisen jolle on ihan sama kuinkapaljon massia tai lihasta löytyy kunhan ihminen sisinmässään on rakkauden arvoinen. Onko tälläisiä vapaita 20-30 vuotiaita naisia enään olemassakaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu