Jäähallissa rokataan!!!
Huomenna
....
71176
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
keikan. vaatii näätsen ammattitaitoo saada musa kuuluville. joku perushemmo pistää kaikki namsikat täysille ja sepä siitä sitte. lemmy kostaa tommosille!
ei toi MH ole mitään hifi-einareiden musaa muutenkaan.
että kun soitetaan lujaa ja rososesti, voipi hoidella vasurilla tuon nippelipuolen. ja monestihan hanikkaurpot näin tekeekin. vaatii huolellisuutta ja vähän salin tsiigausta, että riittääkö vaan, että pannaan kaikki niin puuroks ettei kukaan erota mitään. oon ollu hyvilläki mh-keikoilla ja kyllä jyskytti, lahkeet lepatti ja piisit erotti toisistaan.
viilaajia täällä liikkuukin. :)
lemmyläiset, jotka nojaavat aika monella jalalla tonne 50-luvun jytäbuugiin ja sitten te nykyteinit, joille namikka 12 ja eturivin painimatsit on tärkeintä. eturivin leikkiville suotakoon se standardoitu sähkökohina, mutta rokettirollillakin on kannattajansa. (lemmykin tossa viittoilee samaa ja leipoo äänipoitsua jo etukäteen)
Jos luulet meikäläistä teiniksi, mutta riippuuhan se ikäkin ja teiniys paljon näkökannasta. :)
soundit hki:n keikalla, eli lemmylle kiitos, kun leipoi äänipoikaa etukäteen. se kaapelin äänihemmo parin vuoden takaa makaa muuten yhä kidutuspenkis. oli sen verran soopaa soundit sillon.