10 % hinnasta haihtunut 2007

Ruotsin daatta puhuu samaa kieltä kuin minä kun totesin että hinnat laskeneet 10 % vuonna 2007. Imekää kekeä, tyhmät muulet.
3414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pankinjohtajan kekeä, ettei sen veli tule pakkohuutelemaan. AI JAI, BUHAHAHAHAHAHAHHA

Äänestä
  • vakuuttavat ja järkevät kirjoittelut peloittamaan ihan hirveesti. Eikö näitä avohoitopotilaita saisi jotenkin pois palstailta. Alkaa kyllästyttämään.

    Äänestä

noin joku Kesseli kirjoitti 2005 kun ostin lapsille asuntoa,
nyt myin, oli kiva tuotto,
oli 2,5 vuotta täysin ilmaista asumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SpermaKeKe kirjoitti:

Ruotsin daatta puhuu samaa kieltä kuin minä kun totesin että hinnat laskeneet 10 % vuonna 2007. Imekää kekeä, tyhmät muulet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu