Voisitteko antaa jotain neuvoja?ku mun pitäs ittekin saada muutama kilo tässä kahdessa viikossa pois.
toivoisin että antaisitte joitain vinkkejä.
toivoisin että antaisitte joitain vinkkejä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se on niin että kun päättää jotain niin se onnistuu mutta ei tod kahdessa viikossa. Paremminkin 2 kuukaudessa. Oikeesti painoa (rasvaa) voi pudottaa 1-1.5 kg viikossa joka on tosi paljon. Nesteestä voi luopua nopeesti mut tulee samantien takaisin. Ei oikopolkua. Itse oon laihduttanut suht helposti 10 kiloa 3 kk:ssa :)
Haluan itsekurini takaisin niin varmasti laihdun . No ensi kesään mennessä olen 10 kiloa laihempi ja sitten oonkin todella upea ilmestys.
onnea onnea -10kg on huuuisi :) mikä oli moisen laihtumisen salaisuus?
syö ja juo vähemmän ku kuluttaa niin varmasti laihtuu ja pitää muistaa että ruokavalio merkkaa enemmän kuin tunnin jumppa päivässä. Eli lisää vähän liikuntaa ja järkiperäistä syömistä :) Vielä lopuksi kukkakeppien ei pidä laihduttaa, vain jos painoindeksi on yli 20-25:n.
odoton jotain taikakeinoa :D mut tuo on kyl niin oikein ja totta :)