enää tätä ikävää. Mä olisin halunnut sut. Olisin halunnut ihan tavallisen elämän sun kanssa. Mutta ehkä näin oli parempi. Meillä oli niin eri lähtökohdat. Mutta silti toivon yhtä asiaa sulle: älä elä kulissielämää tai muiden odotusten mukaisesti. Jos niin teet, on suuri vaara että et tuu koskaan olemaan onnellinen. Pahinta, mitä ihmiselle voi käydä on se, ettei hän toteuta itseäsi. Sulla on niin paljon luonnetta ja annettavaa muille kun vain päästäisit sen valloillesi. Kun et vain aina tekis niin kuin muut haluaa.
Edelleen uskon, että olet ihan erilainen mies kun mitä esität. Ja se ahdistaa sua, koska olet oikeasti "vapaa sielu" kuten mäkin.
Edelleen uskon, että olet ihan erilainen mies kun mitä esität. Ja se ahdistaa sua, koska olet oikeasti "vapaa sielu" kuten mäkin.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kyllä te vielä toisenne löydätte!
Millä tavalla ootte sitten niin erilaisia?
En kaipaa ohjeita, mutta erästä henkilöä kaipaan.
kukas täältä ohjeita kaipaisi, tai toiselta ylipäätään ;)
.. ihan vaan mielenkiinnosta kysyn, utelias kun olen.
onnistu kun oon niin kiltti luonne,en jätä kaveria pulaan.kiitos etä oot noin kiva ihminen,en siis ole todellisuudes tämmönen,vaan täällä.ymmärräkkö?juuri niin esitän jotakin muuta tuolla.onhan mullakin ikävä sua mutta elämä on.olisko se vaan jotakin muuta kuin sitä rakkautta
Mulla on selkeesti liian hyvä muisti, argh.
No, se on selvä että mä olen oma itseni ja selkeesti on sekin mies jolle samoja asioita kerran höpisin.
Ainakin jossain formaatissa..
mitä minä oikein esitän, kun se ei mulle ole oikein selvää.
tää kirjoitus?