Siis Haloo !!! Ketä he ovat ? On uutiset vähissä IS ja IL..molemmissa lööpeissä..Ero tuli...älä helvetti..sehän on kauheeta kun väkisin itseänsä lehdille työntävät linssiluteet eroavat..maailma pysähtyköön ! RITA TAINOLA lohduttaa ja taas tehdään uutta juttua...Kivaa. Tässä hyvä syy olla ostamatta kyseisiä lehtiä...ex mamma malli ja mitä tää mies nyt sitten oli tehnytkään...ainiin..sössöttää somasti tennistä ja vielä ero. Tämä toisaalta voi olla hyvä alku uusille jutuille...Anne tapasi uuden, Jarin joulu,,Jarin yksinäinen nimipäivä, Annen kissa sai pennut jne...Täyttä paskaa.
TURHAT JULKUT
Anne ja Jari
2674
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Susta tulis hyvä toimittaja. Noi uudet aiheet: Jarin Joulu, Annen kissanpnnut yms. LOISTAVIA!!
Nauratti yhtä paljon kuin se, että turhin julkkis on: Jani Sievisen isän ex-vaimon uusi mies. Sievisen äiti oli kuulemma selvinnyt kaikesta Jorman avulla. Eli tällä turhimmalla julkkiksella on nimikin: Jorma ja sen avulla selviää, mistä vain.
olet näköjään tutkinut erittäin tarkkaan suurennuslasilla näiden "turhien julkkisten" elämän! Siis he eivät olekaan turhia, koska sait nälkäsi tyydytettyä.
Sitä tarjotaan mitä kysytään. Parempaa et kai ansaitse, ole siis tyytyväinen saamaasi.