ajanpuutteen vuoksi joudun nyt luopumaan muutamasta chillastani haikein mielin. TYTÖT: 3kpl kaikki standardeja, joista 2 on rekisterissä (sisarukset), synt. 2004 vain samaan kotiin h.100€. yksi tyttö ilman papereita, synt.2003 ei tule muiden naaraiden kanssa toimeen 50€. POIKA: blond, synt.2005 h.60€, voi tulla toimeen toisen nuoren uroksen kanssa. sijaitsevat kemiössä, katso ajo-ohjeet ja kyydit: www.webbisivu.com/lumiellesmarsula tai soita ja kysy: 050-327 8242
M: 4 chinchillaa
lumielle
4
1458
Vastaukset
- sitten päätit
yht´äkkiä luopua chincilloistasi kun tämä palsta tuli tänne?!
- Sandra.71
Joko olet saanut myytyä? Vai vieläkö vapaana? Tuleeko mukana esim. häkkiä? Ovatko kuinka kesyjä?
- tilanne on
että tyttöparivaljakko on varattu ja blond uros sekä standardi naaras vielä jäljellä. kyselyitä tullut ihan mukavasti, mutta harmillisen kaukaata.
- *Neito*
tilanne on kirjoitti:
että tyttöparivaljakko on varattu ja blond uros sekä standardi naaras vielä jäljellä. kyselyitä tullut ihan mukavasti, mutta harmillisen kaukaata.
Tuo"blond"uroksesi on pikemminkin beuge väriltään, kuin blond!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352196
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31721
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562