Tuollaisen saisi 179e. Olen käynyt koemujsisemassa, ja tuntui ihan ok.
Onko kokemuksia pidempiaikaisesta käytöstä?
OBH-Nordican hierova istuin
6
11081
Vastaukset
- Riitta Göteborgista
Hei sulle joka olit kokeillut Nordigan hierova tyynyä vai ? Ostin itse pari viikkoa sitten mutta pari minuttia kerralla riittää joka paikkaan eiköhän helpota itselläni on lihas kovettumia hartioiss pakaroissa auuuuuuu ........
- kiva.
Kuukauden verran meidän perheessä oli uutena päivittäisessä käytössä. Nyt kun tuli asia esille, niin pari kuukautta ollut tosiaan käyttämättömänä komerossa.
Eli aluksi tuntui tosiaan ihan mukavalta, mutta kun se hieroo aika pieneltä alueelta ja armottomasti luun päältä jne, niin pitkässä juoksussa siihen kyllä kyllästy aika nopesti.
Eli oikealla hierojalla käymme edelleen... - hyvä...
Autossa erittäin hyvä, 500 km pysähtymättä ei ole mikään ongelma, kun välillä käynnistää hieronna.
- ,mutta
Kun kivut on hävinnet niin empä juuri enää käytä, mutta aluksi oli hyvä. No jos kivut palaa ,kaivan sen takas esille. Aika edullinen hankinta 4 heng. perheeseen. Käyttää muutkin joskus
- rentouttaja
Ei hiero niskaa, hartioita eikä raajoja. Eikä
voi kohdentaa haluttuun kohtaan. En ostaisi. - 0stin 2 kpl
rentouttaja kirjoitti:
Ei hiero niskaa, hartioita eikä raajoja. Eikä
voi kohdentaa haluttuun kohtaan. En ostaisi.Aina koeistuttava ensin! Itse kokeilin OBC:n laitetta ja siinä säädettävissä leveyssuunnassakin, rolleri ja shiatsut 3-toimisina ja perstärinä 3-nopeuksina. Olen 180 cm ja kyllä asentoa hiukan liuttamalla saa niska/hartiatasollekin hierontaa ja sen voi pysäyttää myös toimimaan vain tietyllä alueella. Duunissa se on enemmän käytössä, kun istumatyö.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.546129Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652733Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️181854- 1461816
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1341702Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181660Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?281460- 1021457
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411196Kalateltta ja Siipiteltta
Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la141163