TEHOAAKOS lauken liian aikasin

Onko kukan käyttänyt Puuduttavaa studn 100..Eli meneekös tunto terskasta...Että voi painaa naista pidempää,,,Kun itse laukan Nopeasti NO tää on monen vaiva
21359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos panet ainetta ja kmin päälle saat varmasti hinkata niinkauan kuin jaksat kokeilin kerran sai jynnssätä ainakin kolme varttia kannattaa odottaa pari kolme minuuttia ennenki alkaa sahaamaan aine ehtii vähän vaikuttaa kiva kokeilla jos ranne kestäääää

Äänestä

Kyllä toimii.Minäkin luulin enemmän tai vähemmän humpuukiksi, mut kyllä toimii.Pitää vaan suihkuttaa 10-15 min. ennen kuin alkaa vaikuttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


STUND 100 kirjoitti:

Onko kukan käyttänyt Puuduttavaa studn 100..Eli meneekös tunto terskasta...Että voi painaa naista pidempää,,,Kun itse laukan Nopeasti NO tää on monen vaiva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu