onko liian kuuma golfata

joulukuussa, minulle on kerrottu että ravintola Vivianista löytyisi aamuisin pelikavereita, onko kellään parempaa tietoo, sieltä kuulemma järjestäävätkin kuljetukset? Kauanko kestää 18 reiän kiertäminen?
5779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyselet ihmeellisii1Mee ny vittu lappajärvelle.pelaa kolopallo there.Ei kai kukaan lähde taikamahan gulfia pelaan.oot vittu poikkuksellinen.

Äänestä
  • JNiin loppus kyserlyt

    Äänestä

vivianilta lähdöt aamuisin 08-11 välillä , kierros kestää noin 6 h , matkat ilmastoidulla pikku bussilla , mailat voi vuokrata baarilta , kiva porukka noin 10-30 pelaajaa per päivä ,katso vivianin kotisivut http://www.viviangolf.com/

Äänestä
  • Lisa tietoja Pattyan golffeista.

    Äänestä

sitten sopivan ``lämmintä``,mitäs sinä nyt tämmössii meet kysselee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pattayalla kirjoitti:

joulukuussa, minulle on kerrottu että ravintola Vivianista löytyisi aamuisin pelikavereita, onko kellään parempaa tietoo, sieltä kuulemma järjestäävätkin kuljetukset? Kauanko kestää 18 reiän kiertäminen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu