Britney on mieleltään sairas. Teidän takianne hän ei ota yksityiselämää vakavasti, mutta levymyynnin perusteella hän ei tarvitse ketään.
Kuten ollaan huomattu, kuten managerille ja parilla muulla tärkeälle henkilölle antanut potkut. PR henkilöt olisivat voineet jo monesti pelastaa naisen nahan, mutta Britney ei sietänyt ja haluaa örveltää milloin haluaa.
Nyt hän taitaa olla taas raskaana, eikä se raukka tiedä, kuka on tuleva isä!!! Sama rumba tulee toistumaan...valitettavasti.
Miksette te fanit ette tajua mitään!!!!!!!!!
6
402
Vastaukset
- Suomalainen100
Britney on mieleltään sairas, näkeehän sen kuka tahansa tervejärkinen ihminen, mutta suuri osa faneista ei halua uskoa sitä, että heidän "ihana" idolinsa on mieleltään todella sairas. Monilla palstoilla, joissa uutisoidaan Britneyn ongelmista, fanit yrittävät asian kieltää. Ei moni fanikaan ihan todellisuutta tunnu oikeasti tajuavan. Naurettavimpia asioita on ne, kun fanit ihmettelevät miksi lapset otettiin pois Britneyltä. Totta helvetissä lapset otetaan pois äidiltä, joka ei pysty heistä asiallisella tavalla huolehtimaan ja aivan oikea ratkaisu oli tuomarilta ottaa lapset pois.
- Tärkeintä, että musiikki
kolahtaa! Jos fanit hylkäisivät hänet niin silloin todennäköisesti Britney tekisi itsemurhan! Mua ei örveltäminen haittaa... Uskon, että jonakin päivänä Britneyn elämä on kunnossa!
- eeeei..
Milloins virallinen diagnoosi on vuotanut julkisuuteen..?
- mitä on tapahtunu
Ei riitä sulle diagnoosiksi, niin olet joko tyhmä tai sokea, tai sitten olet jotenki poikeuksellinen normaalin tervejärkisen ihmisen ajattelusta kuten Susan Kuronen.
- niinpä niin
mitä on tapahtunu kirjoitti:
Ei riitä sulle diagnoosiksi, niin olet joko tyhmä tai sokea, tai sitten olet jotenki poikeuksellinen normaalin tervejärkisen ihmisen ajattelusta kuten Susan Kuronen.
hyvää joulua kaikille! briitulle myös kaikkea hyvää! ja ihan btw, niin jokainen asioista perillä oleva tietää, ettei ketään voi todellisuudessa diagnosoida sen perusteella, mitä esimerkiksi britneystä tiedetään julkisuudessa. mutta ihan sama :)
- LehmäBritney
niinpä niin kirjoitti:
hyvää joulua kaikille! briitulle myös kaikkea hyvää! ja ihan btw, niin jokainen asioista perillä oleva tietää, ettei ketään voi todellisuudessa diagnosoida sen perusteella, mitä esimerkiksi britneystä tiedetään julkisuudessa. mutta ihan sama :)
Ai ei Britneytä voi diagnisoida sen perusteella, miten hän on käyttäytynyt viime aikoina? Mielenkiintoinen teoria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2277550
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s454990- 594772
- 753438
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162015Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗301890- 311829
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹441677- 371609
- 1481357