Britney on mieleltään sairas. Teidän takianne hän ei ota yksityiselämää vakavasti, mutta levymyynnin perusteella hän ei tarvitse ketään.
Kuten ollaan huomattu, kuten managerille ja parilla muulla tärkeälle henkilölle antanut potkut. PR henkilöt olisivat voineet jo monesti pelastaa naisen nahan, mutta Britney ei sietänyt ja haluaa örveltää milloin haluaa.
Nyt hän taitaa olla taas raskaana, eikä se raukka tiedä, kuka on tuleva isä!!! Sama rumba tulee toistumaan...valitettavasti.
Miksette te fanit ette tajua mitään!!!!!!!!!
6
412
Vastaukset
- Suomalainen100
Britney on mieleltään sairas, näkeehän sen kuka tahansa tervejärkinen ihminen, mutta suuri osa faneista ei halua uskoa sitä, että heidän "ihana" idolinsa on mieleltään todella sairas. Monilla palstoilla, joissa uutisoidaan Britneyn ongelmista, fanit yrittävät asian kieltää. Ei moni fanikaan ihan todellisuutta tunnu oikeasti tajuavan. Naurettavimpia asioita on ne, kun fanit ihmettelevät miksi lapset otettiin pois Britneyltä. Totta helvetissä lapset otetaan pois äidiltä, joka ei pysty heistä asiallisella tavalla huolehtimaan ja aivan oikea ratkaisu oli tuomarilta ottaa lapset pois.
- Tärkeintä, että musiikki
kolahtaa! Jos fanit hylkäisivät hänet niin silloin todennäköisesti Britney tekisi itsemurhan! Mua ei örveltäminen haittaa... Uskon, että jonakin päivänä Britneyn elämä on kunnossa!
- eeeei..
Milloins virallinen diagnoosi on vuotanut julkisuuteen..?
- mitä on tapahtunu
Ei riitä sulle diagnoosiksi, niin olet joko tyhmä tai sokea, tai sitten olet jotenki poikeuksellinen normaalin tervejärkisen ihmisen ajattelusta kuten Susan Kuronen.
- niinpä niin
mitä on tapahtunu kirjoitti:
Ei riitä sulle diagnoosiksi, niin olet joko tyhmä tai sokea, tai sitten olet jotenki poikeuksellinen normaalin tervejärkisen ihmisen ajattelusta kuten Susan Kuronen.
hyvää joulua kaikille! briitulle myös kaikkea hyvää! ja ihan btw, niin jokainen asioista perillä oleva tietää, ettei ketään voi todellisuudessa diagnosoida sen perusteella, mitä esimerkiksi britneystä tiedetään julkisuudessa. mutta ihan sama :)
- LehmäBritney
niinpä niin kirjoitti:
hyvää joulua kaikille! briitulle myös kaikkea hyvää! ja ihan btw, niin jokainen asioista perillä oleva tietää, ettei ketään voi todellisuudessa diagnosoida sen perusteella, mitä esimerkiksi britneystä tiedetään julkisuudessa. mutta ihan sama :)
Ai ei Britneytä voi diagnisoida sen perusteella, miten hän on käyttäytynyt viime aikoina? Mielenkiintoinen teoria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP jo 100 % suositumpi kuin persut
Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst13510855- 2634715
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah1784049Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen
No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat1843559Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa
Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58503489PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas
https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija913391Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia
tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,863187Ikävä sinua mies
Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i323120Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä
Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.691864Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas
Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt2021793