MaailmanParasPoika

Että niin...etkö sä jo tajua ... :D
41320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tota, onko ollu ikävä?:)

Äänestä
  • ja ihan hirveä

    Äänestä

  • ikävä kirjoitti:

    ja ihan hirveä

    No miks me ei sit vaan yksinkertaisesti tavattais?
    Ehkä sit tapahtuis niin ku mä oon aiemmin luvannu:)

    Äänestä

ookko hän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mihis katosit kirjoitti:

Että niin...etkö sä jo tajua ... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu