Kokemukset on niin yksilöllisiä Sialis kyllä toimii,mutta erektio ei ainakaan minulle tullut niin voimakkaana,kuin Viakrasta.
Cialiksista!
Aku
41843
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
eilen viimeksi nappasin 10 mg:n tabletin puolikkaana ja hyvin pelitti, vaikka olin aika tinassa. Jos sulla on kokemusta molemmista tabuista, niin kerro erot! Kiinnostaa. Cialis vaikuttaa nopeammin ja kestää jopa 12 tuntia. Itsellä on senverta kokemusta, että Cialis nappi vaikuttaa vielä aamullakin...mukavasti. Entäs Viagra, en ole kokeillut sitä. Pitäiskös?
Pikku sihneessä naipasut ovat huomattavasti parantuneet (partneri kiitokistä päätellen!) Cialiksen ansiosta. Akti kestää sihneessä pitempään, eikä heppi lerputa, kova kuin kivi!
Olet aivan oikeassa,Ciliaksen vaikutus on pitempiaikainen,mutta minä ainakin sain heppini kovemmaksi 50mg Viakralla Ciliaksen vahvuus oli 20mg.Kysyit Viakran kestovaikutuksesta joka on noin kadeksantuntia,eli puolet lyhempi mitä Ciliaksen.Sinulla Cilias toimii,niin älä missään nimessä vaihda sitä Viakraan.
Eikö pelitä ilman lääkettä? Antaisit kuppaisen repaleen olla ja jättäisit naimahommat siihen kykeneville. Saatanan impo!
Olen juuri kironnut munasi!
Pyhän Heppien veljeskunnan ylimestarina olen kironnut Yepin munaan tuhoisan ikilerppuun. Seuraavan kerran kun pääset naimaan, saat munasi sisään, NIIN HETI KOHTA SE LERPAHTAA EIKÄ ENÄÄN IKINÄ KOVAKSI TULE!
Muista tämä silloin!