Tupakointi Pirkkalassa?

Hepz.. mitenkäs nykyään on, voiko Ryania odotellessa vielä sauhutella kahviossa chekkauksen jälkeen vai odotanko Standstedin pyörö-ovia?
2341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taidat olla pahasti tupakasta riippuvainen, että tälläiset asiat ovat sinulle ongelmallisia. Otan osaa (itse en koskaan tupakoinut).

Äänestä

Tupakointi on nykyisin kokonaan kielletty Tampere-Pirkkalan molemmissa terminaaleissa. Vain ulkona saa sauhutella ja tämähän on mahdollista vain ennen turvatarkastusta. Kenttäalueella koneeseen nousun yhteydessä tupakointi on tietysti kielletty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pii kirjoitti:

Hepz.. mitenkäs nykyään on, voiko Ryania odotellessa vielä sauhutella kahviossa chekkauksen jälkeen vai odotanko Standstedin pyörö-ovia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu