Kari

tänään teeveessä

TV1 tänään klo 20,00 Kari ohjelmassa!!!!

7

857

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eräs fani

      Vautsi olipa upee haastattelu ja oli hienoo kun oli kuvattu Karin keikalla.

    • Aune

      Tuleekohan ko. ohjelmaa uusintana? Missasin sen, ja nyt harmittaa.

      • Tiena Rik

      • sivustaseurannu
        Tiena Rik kirjoitti:

        on joku linkki mistä se ohjelma näkyy edelleen.
        http://www.fanit.us/

        ...on yle areenalle, jossa tuon eilisen ohjelman voi käydä katsomassa.


    • mantelijuttu

      Ihan hieno ohjelma muutenkin ja hienoa, että Kari oli valittu mukaan. Vaan miksikähän ohjelmassa ja usein täällä keskustelupalstallakin puututaan tai vihjaistaan alkoholiin hänen kohdallaan. Vaikka se varmaan on lyönyt hänen taustaansa leiman, niin onko siitä pakko niin usein mainita? Eipä noita ohilyöntejä ole hänen kohdallaan enää aikoihin tapahtunut...eikä hänellä olisi noin upea ääni, jos olisi kumonnnut tuopposia siihen tahtiin, kuin joskus on annetu ymmärtää. Olen ollut hänen keikoillaan viimeisten vuosien aikana ulun 60 kertaa ja yhden ainoan kerran ei tullut keikalle. Vaan silti pidän hänestä ja ihailen yhä. Vaikka moni haukkuisi lyttyyn, kuuntelen yhä häntä. Viimeksi tavatessamme halattiin toisiamme Karin kanssa, joten lämmin ailahdus on vieläkin mielessä.

      • Eräs fani

        Samaa ihmettelen mutta ei kannata välittää noista kateellisista koska Kari on aivan upee ihminen ja Hänellä on upee ääni ja jatketaan vaan keikoilla ja konserteissa käyntii eiks joo???


      • keikoilla käynyt
        Eräs fani kirjoitti:

        Samaa ihmettelen mutta ei kannata välittää noista kateellisista koska Kari on aivan upee ihminen ja Hänellä on upee ääni ja jatketaan vaan keikoilla ja konserteissa käyntii eiks joo???

        Olen myös samaa mieltä että Karia mollataan vanhojen juttujen takia. Ne ajat on olleet ja menneet kun Kari ehkä on ollut keikallaan kännissä, minä en ole siihen aikaan käynyt hänen keikoillaan. En ole koskaan nähnyt häntä humalassa. Tänä päivänä en usko että hän enää tyrii keikkojaan. Hän on todella herrasmiesmäinen, fiksusti pukeutuva ja käyttäytyvä upea esiintyjä.


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      85
      1798
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      125
      1225
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      62
      1080
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      62
      956
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      74
      876
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      82
      826
    7. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      817
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      816
    9. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    10. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      798
    Aihe