Et ole omani, mutta silti välitän sinusta. Tahtoisin saada sinut omakseni, ja tiedän että se ei ole mahdollista. Siltikin, kadehdin. Olen kateellinen SINUSTA. Näin ei tämän tulisi olla, mutta on.. En ymmärrä enään. Olen järkeni tunteisiini hukuttanut, enkä pääse enään yksin pintaan. Miksi olen kateellinen sinusta, tai siitä, miten muut saavat huomiotasi, jos et ole minun, etkä ole minusta kiinnostunut?
Vastaukset 1
- anonyymi ratsastaja
kurkatessasi mielitiettysi korvaan, havaitset siellä syvällä pienen kyltin, jossa lukee seuraavaa: Tyhjää tilaa vuokrattavana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4391918- 1501247
- 701144
- 901141
- 1141137
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku176994- 100783
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50699En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664