Marylanza, Americas

Hei, Onko kellään kokemuksia Marylanza:sta?
Millaisilla näköaloilla kaksiot sijaitsevat?
Plussat ja miinukset?
Huoneistohotelli vaikuttaa siistiltä onhan se uusikin.
Edullinen puolihoito(90€), onko myös hyvä?
Kaikki muukin tieto kiinnostaisi.
2567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olimme suvun voimin marras-joulukuussa 2006 paikalla. Oikein siisti, uusi, tyylikäs ja tasokas hotelli, silloin vielä hieman kesken. Kävelymatka sekä Christianokseen että Amerikasiin. Golfkenttä naapurissa, mutta sisäänkäynti kentälle toisella laidalla. Aika matka kävellä bagien kanssa. Loistava aamiainen, kokki paikalla ja erinomainen valikoima tarjottavaa. Suosittelen. Puolihoidosta ei kokemusta. Matkaajankohtamme ei ollut sesonkina, joten oli rauhallista, palvelu erittäin hyvää, jne. Hotellialue on suoralaiteen muotoinen, uima-altaat alueen keskellä, huoneet voivat olla kadulle, golfkentälle tai toiselle hotellille päin. Golfkentälle päin olevat huoneet ovat rauhallisia, mutta terassit ja parvekkeet usein varjossa. (ainakin marras-joulukuussa).

Äänestä
  • Kiitos tiedoista, helmikuussa sitten sinne!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirvesja hakku kirjoitti:

Hei, Onko kellään kokemuksia Marylanza:sta?
Millaisilla näköaloilla kaksiot sijaitsevat?
Plussat ja miinukset?
Huoneistohotelli vaikuttaa siistiltä onhan se uusikin.
Edullinen puolihoito(90€), onko myös hyvä?
Kaikki muukin tieto kiinnostaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu