Chihutkin osaa....

3195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä en enää edes avaa niitä kun ensimmäiseks hyökkää viirukset kimppuun.
Jos jollain on jotain ihmeellisiä asioita koirastaan, niin kertokaa ja jättäkää noi linkin pois.
Joka ainut aloitus ja lähes joka viestikin sisältää nykyään jonkun linkin.
Keskustelupalstalla.

Äänestä
  • Aloittaja

    viruksenesto-ohjelma. muuten saattaa tietokone
    lakkaa toimimasta.
    eihän kukaan pakota aukaisemaan linkkejä. minusta on kiva kun joku laittaa kivoja juttuja.

    Äänestä

ei koko kaikkea tee;)
Eivät ne mitään turhia ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8105681 kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=2IKZhV4c6mY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu