RAY:n pelit

ei kannata haaskata rahoja niihin,pelaa mielummin netissä texasia.ainankin voit luottaa pelin olevan rehellistä.
lopetin ray:n paskojen täytön reilu kuukausi sitten,täysin turha pelata ilman mitään voiton mahdollisuuksia pidemmällä tähtäimellä.
nettipokerista lähes 200€ netolla,ei paljon mutta kolikkoahmatteihin olisi helposti usean satkun tappiolla.
tuplapotti on pahin kusetuskone uudistetussa muodossa.
41041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rehellistä ole

mietipä mistä saittien tuotot koostuvat, rakesta

mikä nostaa rakea?

no, korttien osuminen tietysti kovemman panostuksen muodossa

ei nuo itkuvirret riverin ohivedoista täysin tuulesta temmattuja ole, niitä tapahtuu ihan saletisti mutta ei niin usein kuin nettipokerissa, todennäköisyydet pitäisi tässäkin olla määräävä tekijä

uutta tuplapottia ei kyllä kannata pelata, tasaisen varmaa tahtia rahat menee, rulettipeli on paras kone mutta siinä tarvii vähintään 50 euron aloituskassan, joko menetät kaikki tai saat nopeasti triplana rahasi

Äänestä
  • kampelako se tännekki eksyny?

    Äänestä

kusetusta ne on, kaikki ilo on viety äärimmilleen virityillä voittokeroimilla. Voisipa tehdä jotain muuta kuin lopettaa pelaaminen, olisi todella hauskaa nostattaa kansanliike jonka tarkoituksena ei olisi murtautua sikaloihin tai kettutarhoihin vaan keskittyä tuhoamaan pelikoneita..se olisi vasta yksilön etiikan mukaista ja oikeudenmukasta toimintaa. Jotain järkeä näihin pelien voittusuhteisiin pitäisi saada. Hyvän mielen pelejä muka...hah!!

Äänestä
  • Kokemuksenne ja ajatuksenne peli automaateista tänne. www.rahapelit.net

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täyttä kusetusta!!! kirjoitti:

ei kannata haaskata rahoja niihin,pelaa mielummin netissä texasia.ainankin voit luottaa pelin olevan rehellistä.
lopetin ray:n paskojen täytön reilu kuukausi sitten,täysin turha pelata ilman mitään voiton mahdollisuuksia pidemmällä tähtäimellä.
nettipokerista lähes 200€ netolla,ei paljon mutta kolikkoahmatteihin olisi helposti usean satkun tappiolla.
tuplapotti on pahin kusetuskone uudistetussa muodossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu