Ai vitsin vitsi. Nyt kyllä jotenkin ketuttaa. Tänään on vapaa-päivä. Eilen tuli vähän otettua. On ehkä viimeaikoina tullut otettua liikaa. Oon 21v. poitsu. En tiedä miksi aina neljän paukun jälkeen pitää juoda lisää?Ehkä jotenkin yritän baarissa tehdä naisiin vaikutuksen?Eihän se toimi niin. Ujona poikana en oikein ole naisia saanut pitkään aikaan. Olen kyllä huomannut ettei viina auta mihinkään ongelmaan. Aina tulee morkkis. On vaan niin pirun yksinäistä ja se tunne kalvaa koko ajan. Ei ole rakkautta elämässä ja se tuntuu tosi pahalta.Onko muita samassa tilanteessa?
moi!!
man.........
1220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Olen gimma 20 vee ja ujo, mutta rujo kännissä. Jurrissa skotaan aina kovia kundeja ja esitän kovista. Dokaan viikottain ja aika rajusti.
Me varmaan voitais treffata joskus, kun ollaan saatu tämä lopputyö päätökseen.
Kahden onnettoman, ujon juopon on ennenaikaista kohdata. Suoritamme tahoillamme ensin oman juomisen päätökseen ja sitten, kenties kohtaamme AA-kerhossa?