vanetisti

kertokaapa apu kun nuija katsastusmies käski vaihtaa tuulilasin vanetteen vm.96, niin mitä maksaa ja missä? se on haljennut aika paljon siis särö noi 1000cm saako sellasen korjattua hartsilla?
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos katsastusmies on katsonut tarpeelliseksi vaihattaa tuulilasin, niin eikö se silloin tarkoita sitä? 1000cm = 10m tuntuu aika pitkältä säröltä! Uuden tuulilasin vaihtokustannuksen saa tietenkin kuulla kysymällä alan liikkeistä!

Äänestä
  • kerrotko meille kaikille meille apua tarvitseville mitä päässäsi liikkuu kun vastaat vittuilua kirjoitusvirheestä ja kehotat tekemään sellaista mitä tekisin jos en yrittäisi ensin kysyä netistä.älä vastaa jos et tiedä en kaipaa näsäviisaiden apua.itselläsi on vaihattaa sana kirjoituksessasi.toivon kuitenkin muilta vielä tietoa ennen kuin käännyn rahastavien liikkeiden apuun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nissan vanette kirjoitti:

kertokaapa apu kun nuija katsastusmies käski vaihtaa tuulilasin vanetteen vm.96, niin mitä maksaa ja missä? se on haljennut aika paljon siis särö noi 1000cm saako sellasen korjattua hartsilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu