kertokaapa apu kun nuija katsastusmies käski vaihtaa tuulilasin vanetteen vm.96, niin mitä maksaa ja missä? se on haljennut aika paljon siis särö noi 1000cm saako sellasen korjattua hartsilla?
vanetisti
nissan vanette
2175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos katsastusmies on katsonut tarpeelliseksi vaihattaa tuulilasin, niin eikö se silloin tarkoita sitä? 1000cm = 10m tuntuu aika pitkältä säröltä! Uuden tuulilasin vaihtokustannuksen saa tietenkin kuulla kysymällä alan liikkeistä!
kerrotko meille kaikille meille apua tarvitseville mitä päässäsi liikkuu kun vastaat vittuilua kirjoitusvirheestä ja kehotat tekemään sellaista mitä tekisin jos en yrittäisi ensin kysyä netistä.älä vastaa jos et tiedä en kaipaa näsäviisaiden apua.itselläsi on vaihattaa sana kirjoituksessasi.toivon kuitenkin muilta vielä tietoa ennen kuin käännyn rahastavien liikkeiden apuun.