Ostin tuon uusimman sd vs raw pelin niin kysyisin, että miten siinä voit voittaa tuon general manager moden. Pelaan ecw:llä. Kaikissa otteluissani on hyviä painijoita (kaikki Pop 70), mutta show:n kokonaisuus on vain 2.5 tähteä ja kun katsoo muiden tuloksia niin niillä on esim tämänlaiset ottelut. mvp vs torrie & Candice, Melina vs Triple H, Rey mysterio & Batista vs. Randy Orton & Kelly kelly, ja main eventtinä. Johnny nitro & JTG & Michelle vs. Shad & Umaga & Kane ja show:n tulos on 4 tähteä!!!??? Nyt on neljä painijaa pois kuvioista, miksi ei niiden muiden brandien painijoille tule injureita??? Kyllä pitäisi thq:n tehdä peleistä PAAAAALJOOOON realistisempia.
Miiiiiitääää
PASKAAAAAA
3
456
Vastaukset
- Striper.
ÄLÄ PELAA GM MODEA! Tai pelaa jollain muulla kuin ECW:llä.
- Tuanoinii
Koitin pelat muillaki brandeilla, mutta ei onnistunu.
- Badass
Ei THQ sitä peliä tehnyt vaan Yukes.
Ja tuo 08 on muutenkin semmoinen floppi että kannattaa jättää ostamatta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2037379Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1303320Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161964"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?611932Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p621879- 191829
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am841817Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61685Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 781494