Saako Bar 44:stä myös ruoka-annoksia, eikö se ole kaikkien pubien velvollisuus.
Vp - hiukkasen kiinnostaisi.
Vp - hiukkasen kiinnostaisi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
onko tässä uusi edullinen tapa markkinoida omia palveluja, kun näitä kuppila juttuja pyörii palstoilla jatkuvasti
Todellakaan ei ole, vaan olisin menossa syömään sinne, ja voin kyllä yhtä hyvin tarttua puhelimeen ja soittaa sinne.
Arvelen silti, että kaikista paikoista saa myös jotain syötävää. Ja mitä pienempi paikka, voi olla että sen yksilöllisempää.
Jotkut tietysti mainoistaa, ihan avoimesti.
Kiireisiä työntekijöitä voisi häiritä vähemmän, jollei soita. Ja niitten voi olla vaikea kuulla puhelua, jos asiakkaat on m/i/eluisia.
ruokaa saa ku varaat saunan ja valittavana on kinkku/janssoninkiusaus.
hyvä paikka pitää saunailtaa.
niillä kulmilla on, lähin seuraava tulee mieleen se Pata-grillikioski lähellä DataCityä, muuta varmasti on lähempänäkin (Lehmusvalkamasta ei nyt kuitenkaan puhuta...) ja Kaarinan suuntaan en lähtisi ajelemaan.
Taitaa olla kohta entinen baari kun kattelee luottotietoja ja on poistettu ennakkoperintä rekisteristä..
Kyl sielt ruokaa saa. Hyvää pihviä omistajan laittamana. Kerran oon syöny, yleensä keskityn juomiseen.