eveliinan murhaaja

tampereella uuden nimen turvin??
61537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on H. matikainen

Äänestä

..ja lisäksi ainakin Vantaalla ja Hesassa...Vaihtanut sukupuolta ja ottanut nimekseen Eveliina Lappalainen tai Kyllikki Saari...Opiskelee isinööriksi tai tradenomiksi, luultavimmin sairaanhoitajaksi ja käyttää nimeä Markus Jansson??

Äänestä
  • kyllä sut löydetään....

    Äänestä

kiinnostaa

Äänestä
  • ketkä ovat viestin lukeneet (773)
    ja varsinkin niitä jotka viitsivät vastata.

    Äänestä

tuo kunnoton on temppunsa tehnyt?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


asustelee vissiin kirjoitti:

tampereella uuden nimen turvin??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu