mä en tajuu mix miehet tulee juttelee/tekee aloitetta vaan ku ne on kännissä. se on mun mielestä ihan syvältä. ne tulee örisee siihen vieree jotain epämäärästä. niin se on rannalla kuin baareissakin. miehet koittakaa ymmärtää, että se ei oo oikee tapa iskeä nainen.
älyvapaata!!!
punatulkku
6831
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Menepä kuule itse juttelemaan niille miehille selvänä, kun ne on sen verran ujoja!
sitähän mä oon tehnykki. menny juttelee selville miehille. mä tarkotin sitä että ku miehet koittaa iskee ni niitten pitää olla aina jurrissa.
naiset saattaan olla ihan helkkarin ilkeitä ja tylyjä, jos niille menee edes jutteleen. Kännissä ei tunnu pakit niin pahalle.
Aivan, itse en ole mikään komistus, mut en mikään linnupelättikään ja muutaman kerran on tullut sellaset pakit että oksat pois (vaikka naiset keitä olen yrittänyt lähestyä, eivät kyllä itsekkään ole olleet mitään missejä). mm. painu vittuun vitun luuseri tai tähän tyyliin. Mene siinä sitten selvinpäin vapaaehtoisesti kuunteleen tollasta vittuilua.
jotkut naiset kyllä osaa olla tylyjä ja ilkeitä. mix ei voi sanoo nätisti että ei kiinnosta. mix purkaa pahaolo johki toiseen? en tiedä. voin vaan sanoo että ei me kaikki naiset olla kuitenkaa samanlaisii kotkia.
Se aloitteen tekeminen olis sulle helpompaa nimittäin useat miehet eivät uskalla tulla selvinpäin juttelemaan kahden kesken ja he jopa odottavat että nainen edes tekis jotain muuta kun kattois vaan päälle ja istuis paikallaan tuolissa?