fanin tekemiä ff8 sivui

onko ois kiva käyä kattoo
4193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

www.ffextreme.com

Äänestä
  • vittu minä ton sivun tiedon tänne ekaks laitoiN! VIOTTU! ET ITTE OO SITÄ KEKSINY! ELI ET OLIS TOLEL VASTANNU KOSKA MINÄ SEN SANOIN EWKKAS !!!SAAATANAN PUU SILMÄ!!!! OOKKO KATEELLINEN VAI!???!? €{€{{€€{}}€€$£3!!!!!!!!!!!
    ¨KU PITÄÄ SANOO!!!!!!!)("#/)(#/)=#)(?=#?)=!!!!!!! SIIS::::::::::::::::::!=")("#/()"(#&

    Äänestä

  • on niitä parempiakin kun toi...

    Äänestä

Satuin selaileen näitä vanhoja viestejä ja oon just tehny uudet FF 8 sivut niin tossa ois www.geocities.com/fantasylivesforever

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rinoa-90 kirjoitti:

onko ois kiva käyä kattoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu