Minne hävisi keskustelu jossa suomipoika oli iskenyt Turkin tyttöjä? Oli ainakin eilen vielä täällä. Eikö sana olekkaan vapaa näin päin? Voihan se Turkki olla hieno lomakohde miestenkin mielestä...
Mihin katosi!?!?
Sivusta ihmettelevä
51338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
on täysin OK kun suomineito saa turkkilaista miestä,mutta kun suomalainen mies pääsee kastamaan kärkeä turkkilaiseen naiseen aihe on kielletty..jopa suomessa!!!!Ylipäätäänsä naisten ulkomaan panot ovat täysin hyväksyttäviä mutta jos mies saa ulkomailla,nainen on aina prostituoitu ainankin suomalaisten naisten mielestä.
Johtuen siitä kun Suomineidot on harjoittanut kyseistä hommaa jo kauan kauan.Siitä on tullut heille saavutettu etuoikeus mistä asemasta pidetään kaikin keinoin kiini.Tasa-arvo on toissijainen asia.
Tottahan sitä on muita helppo nimitellä prostitoiduks,saaden oma kunnioitus ainakin omasta mielestä näin hyväksi.Jakaako sitä bermudaa ilman tai rahasta on se ja sama, maine on mennyt.(lomaromanssit)
suomikaunotar saa ulkomailla melaa viehättävyytensä takia,suomimies kasettia vain rahalla...mikään muu vaihtoehto ei ole realistinen.
niin ne ulkomaalaiset kaunottaret ovat kyllin älykkäitä ottamaan rahaa palveluksistaan kun taas suomi-kaunottaret ovat hemmetin tyhmiä että eivät älyä ottaa muuta maksua kuin valheita omasta ulkonäöstään ja imartelua.
Muuten nuo "ulkomaalaiset kaunottaret" ja "suomalaiset kaunottaret" kyllä käyttäytyvät samalla tavalla siis yhtä huoramaisesti.
kaunotar, voi perse sun kanssa. Katsokaa nyt noita horovittuja, jotka kyttää Turkissa mustaalakua, ei perkele, jos ne on kaunottaria niin minulla on väärä kuva kaunottarista. Makkarat riippuvat vatsan päällä, jenkkakahvat ovat melkoiset, perse leveä kuin seitsemän leivän uuni, naama on kuin petolinnun perse, epähygieeninen ja niukset hapsottavat joka suuntaan, voi venäjä kaunottaret. Turkkilaiselle kelpaa pano kuin pano oli rupinen reppu tai ei pannaan pois. Häpeä jos suinkin osaat, sinun peilisi on varmaan mennyt rikki kuvastaessaan sinua.