Kaikki simeilijät! :)

Hyvää joulua kaikille! :)

Viettääkös teijän simit joulua? (esim. laittaa jouluisen aterian,joulukuusen jne.)

Aijottekos pelata tänään yhtään simsiä?
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei vietä simit joulua (ainakaan vielä, sillä saan joululahjaksi jouluversion).

Olen pelannut tänään jo 1 ½ tuntia.

Äänestä

Eli kauniallassa on joulupukki käynyt .
Mutta unohdin outolaakson vaika nyt pelaan sielä .
Veronalaan en ole kerenyt vielä .
Mutta hyvää joulua teile!!

Äänestä

Mun simit ei vietä joulua, kun ei ole mitään joulupakettia. Hävitin sen vanhemman joulupaketin vihkosen muistaakseni toissajouluna. Mun simit pettyivät todella pahasti... Pelasin tänä aamuna simssiä, pelaan varmasti lisää illemmallakin. Hyvää joulua sinullekin! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Condi kirjoitti:

Hyvää joulua kaikille! :)

Viettääkös teijän simit joulua? (esim. laittaa jouluisen aterian,joulukuusen jne.)

Aijottekos pelata tänään yhtään simsiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu