Harvoin käy niin, että myyjä käy asiakkaaseen kiinni, mutta niin kävi minulle Varnassa, kun mustalainen alkoi tyrkyttämään DIE-SEL villatakkia. Albenassa on kanssa huijarimustalaisia, varsinkin se yksi aasejaan "ulkoiluttava" mummo, joka pyytää urakalla turistin kameralla rätkimistään "aasi turistin kanssa kuvassa" -kuvista 2 levaa per kuva.
varokaa mustalaisia
lihansyöjien paratiisi
4
1243
Vastaukset
- kukaan suomalainen
menisi Varnaan?
- halpaa on
Varnan kävelykatu on hieno nähtävyys, kun lähtee siitä kirkolta liikkeelle alaspäin.
- turistipaikassa !
kaikissa maissa.
turistihan on sitä varten olemassa että siltä kynitään rahat tavalla tai toisella.- cacam
tottakai sen mummonkin on jostain rahansa saatava ... mitä huijjaamista siinä on jos kuvauksesta pyytää rahaa ja itse olen myös samaisen mummon nähnyt taluttavan sitä aasia jolla muksu " ratsastaa". tuskin sekään ilmaista on .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104738- 36613
- 47613
- 39608
- 30601
- 40595
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 50550
- 36493