todiste siitä

4599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Olipas mielenkiintoinen juttu.

    Alienissa useampaa dna:ta. Tietty juutalaisheimo polveutunut neljästä naisesta. ym. ym.

    Vaikea tehdä mitään johtopäätöksiä; toivottavasti siepattujen seurannalla saadaan jotain todisteita haalittua..

    Äänestä

  • hfjh34hhdfj kirjoitti:

    Olipas mielenkiintoinen juttu.

    Alienissa useampaa dna:ta. Tietty juutalaisheimo polveutunut neljästä naisesta. ym. ym.

    Vaikea tehdä mitään johtopäätöksiä; toivottavasti siepattujen seurannalla saadaan jotain todisteita haalittua..

    niin...

    Lopuksi Chalker julkaisee vetoomuksen lukijoille: Australialainen ufotutkimusryhmä Phenomena Research Australia (PRA) ei ole vieläkään julkaissut kaikkia Kelly Cahill -tapaukseen liittyviä tietojaan, vaikka siitä on kulunut yli 10 vuotta. Chalker vetoaa lukijoihin: Lähettäkää sähköpostia ko. ryhmälle ja pyytäkää heitä julkaisemaan tietonsa!

    Salailevatko hallitukset vai

    ufotutkimusseurat maailmalaajuisesti totuutta..

    Kenen dna:ta pitäisi ensimmäisenä sorkkia suomessa?

    Äänestä

Onko tällaisessa yleensä kyse että humanoidit jostain syystä, suunnitelmallisesti risteyttävät itseään, eli humanoidilajeja, jollain lailla ihmis-lajin kanssa?
Mikähän tarkoitus sellaisella on? Onko sitä tapahtunut kauankin ihmisen historiassa?
Yksi syy tietenkin vosi olla että näin ne pääsevät tavallaan huomaamattomasti ujuttautumaan eli soluttautuman osaksi maan väestöä, jos hybridi on kuitenkin ulkoisesti ihmisen näköinen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raato2 kirjoitti:

sieppaukset ovat totta:
http://www.agoracosmopolitan.com/home/Frontpage/2007/02/22/01358.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu